Futurama: Game of Drones – zwykła układanka? Nie, to match-4!

0
515

Brakowało Wam czegoś nowego w świecie mobilnych układanek? No to macie! W Futurama: Game of Drones łączy się nie trzy, lecz cztery elementy. Jakby tego było mało, gierka jest dostępna za darmo, posiada polską wersję językową i mnóstwo zabawnych komiksowych historyjek!

Jeżeli kiedykolwiek widzieliście Futuramę, na pewno po opisywanej produkcji nie spodziewacie się czegoś poważnego. Przygotować się za to możecie – i pewnie już to zrobiliście – na przysłowiowe „jaja jak berety”. No, dobra, może aż tak śmiesznie nie jest, ale bez wątpienia twórcom gry i tak udało się przygotować coś innego od pozostałych dzieł z oferty Google Play.

Tytułowe drony to w Futurama: Game of Drones latające maszyny stworzone na potrzeby firmy kurierskiej. Nie będę psuł Wam zabawy i nie zdradzę szczegółów fabuły. Musicie tylko wiedzieć, że celem graczy jest łączenie wynalazków i wspomaganie się nimi wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Do Futurama: Game of Drones bez wątpienia przekona Was mnóstwo komiksowych historyjek, które raz za razem pojawiają się w najważniejszych momentach gry. Na samą rozgrywkę pewnie też złego słowa nie powiecie, bo – wbrew pozorom – nie jest ona monotonna, gdyż nie tylko kolekcjonujemy w niej punkty, lecz również toczymy pojedynki z groźnymi przeciwnikami.

Match-3 nie różni się wiele od match-4, tak więc nie liczcie na to, że w Futurama: Game of Drones zapomniano o serduszkach, power-upach czy mikropłatnościach. Niestety, na jednorazowe zakupy można w pewnych okolicznościach wydać ponad 400 złotych. Oczywiście, mowa tu o bardzo skrajnych sytuacjach.

Gra z tego wpisu zaskoczy Was z pewnością faktem, iż dostępna jest całkowicie po polsku. Tłumaczenie zostało wykonane w profesjonalny sposób, tak więc nie ma mowy o niedociągnięciach jak to ma miejsce w przypadku amatorskich projektów.

Czy dzięki Futurama: Game of Drones znów uwierzyłem w potęgę układanek? Trochę tak i trochę nie. Mimo wszystko, uważam, że jest to zacna produkcja, w którą warto sobie pograć!