Funky Smugglers – nie daj się przechytrzyć szmuglerom!

2
467

Praca na lotnisku polegająca na prześwietlaniu zawartości bagaży pasażerów to niezwykle odpowiedzialne zajęcie. Ludzie z polskiego studia 11bit studios postanowili potraktować ją jednak nieco z przymrużeniem oka. Skutek? Naprawdę dobrze prezentująca się i dająca sporo frajdy gra o nazwie Funky Smugglers.

W produkcji Funky Smugglers wcielamy się w postać osoby, której zadaniem jest nie wpuszczać na płytę lotniska każdego, kto w swoim bagażu przechowuje niebezpieczne przedmioty. Praca łatwa, prosta i przyjemna? Wierzcie mi, pozory bywają mylące. Nawet nie wiecie, jak bardzo.

funky

Do wyrzucenia z bagażu wirtualnego szmuglera jakiejś rzeczy nie potrzeba niczego więcej poza palcami. Jeżeli chcemy, możemy każdy przedmiot wyrzucać pojedynczo albo też decydować się na zaliczanie combosów. Gdy już znudzą nam się podstawowe szmuglowane „niespodzianki”, istnieje możliwość dokupienia nowych. Wszystko, oczywiście, za wirtualną walutę.

Na każdym etapie mamy do odprawienia określoną liczbę pasażerów. Aby gra nie była zbyt standardowa, jej autorzy zrezygnowali ze standardowych nazw leveli. Rozgrywka jest nieskończona, tak więc możemy grać do upadłego. Niestety, w każdej planszy możemy zaliczyć tylko trzy skuchy, co znacząco utrudnia zaliczenie wysokiego rezultatu punktowego.

funky1

Produkcja daje nam możliwość zdobycia wielu przygotowanych przez autorów osiągnięć. Warto wspomnieć także o tym systemie punktowania, dzięki któremu za zdobyte w aplikacji „oczka” dostajemy odpowiednią rangę gracza. Nie wiem, jak Was, ale mnie tego typu dodatki bardzo mobilizują do pracy.

Funky Smugglers to nie tylko tryb gry pojedynczej, lecz również multiplayer online, w którym co tydzień mamy okazję wzmocnić szeregi jednej z dwóch drużyn i robić wszystko, by to właśnie nasza okazała się lepsza.

Audiowizualnie Funky Smugglers robi bardzo pozytywne wrażenie. Oprawa dźwiękowa gry świetnie wpasowuje się w jej klimat i ni męczy przesadnie uszu. Do wyglądu też nie można mieć większych zarzutów, co zresztą widać już po screenach.


logo-app
Funky Smugglers
11 bit studios
0,79 €   
qrcode-app