Flying Flea – Lenny lata na petardo-miotle

0
536

Kiedy w dziale z najpopularniejszymi grami i aplikacjami nie znajduję już nic godnego uwagi, przechodzę do nowości, które zyskują coraz większą sympatię ludzi z Google Play. Ostatnio zdarzyło mi się spotkać tam produkcję o nazwie Flying Flea. Pobrałem, zagrałem i już więcej do niej nie zajrzałem. Co ciekawe, nie dlatego, że mi się nie spodobała.

W grze Flying Flea wcielamy się w postać dziwnego, zielonego osobnika imieniem Lenny, który lata na czymś, co z bliska przypomina petardę, a z daleka miotłę rodem z książek o Harrym Potterze. Abstrahując zupełnie od tego, co jest środkiem lokomocji głównego bohatera, warto wspomnieć, co właściwie musimy nim robić, a chodzi głównie o kierowanie w taki sposób, by nie przywalił on w żadną przeszkodę. Sprawa nie jest prosta, bowiem Lenny to niezwykle nadpobudliwa bestia.

lenny

Naszym celem w apce jest uzyskanie jak najlepszego wyniku punktowego. Nasz dorobek jest nabijany w każdej sekundzie, w której nasz bohater utrzymuje się przy życiu. Poza omijaniem przeszkód, musimy bacznie zwracać uwagę również i na gwiazdki pojawiające się na planszy oraz złote monety. Dzięki nim możemy kupić kilka wartościowych, wirtualnych rzeczy.

W sklepiku stworzonym przez autorów Flying Flea znajdziemy ulepszenia, dzięki którym zdobywane w grze power-upy działają w jeszcze efektywniejszy sposób. Dostępni są także zupełnie nowi bohaterowie – zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Dla tych, co nie chcą męczyć się sumiennym kolekcjonowaniem, przygotowano system mikropłatności. Możemy dzięki niemu kupić zarówno garść wirtualnych monet, jak i skorzystać z odpłatnej opcji usunięcia reklam.

lenny1

Sterowanie w Flying Flea ogranicza się do wykorzystywania jednego palca. Jeśli chodzi o grafikę, jest ona – według mnie – dość przeciętna, ale zupełnie nie przeszkadza to podczas gry. Niestety, mimo że bardzo bym chciał, nie mogę zagrać ponownie. A na pewno nie zawsze. Czasem gra się włącza, a czasem nie chce i każe czekać na swoją łaskawość. W Google Play gra nie ma komentarzy, tak więc nie wiem, czy zdarza się to także innym. Jeśli będziecie mieć z nią podobne perypetie, nie mówcie, że nie ostrzegałem!


logo-app
Flying Flea - Next Flappy Bird
Avalanche Mountain Apps
0   
qrcode-app