Flow Free – a myślałem, że łączenie kropek to prosta sprawa…

0
1957

Jeśli jesteście szczęśliwymi rodzicami, na pewno nieraz zdarza Wam się pomagać pociechom w zadaniach domowych. Najmłodsi bardzo często mają zadawane prace, w których muszą łączyć ze sobą kropki. Wydaje Wam się, że jest to proste do wykonania? Produkcja Flow Free udowodni Wam, jak bardzo się mylicie.

Autorzy Flow Free postawili przed nami z pozoru dość proste zadanie – musimy łączyć ze sobą kropki w tych samym kolorach. Trudność polega jednak na tym, że aby zrealizować cel musimy zapełnić całą planszę liniami łączącymi. Inaczej rzecz ujmując – nie możemy doprowadzić do sytuacji, by w levelu chociażby jedno pole było puste.

flow

Gra oferuje nam dwa tryby rozgrywki. Możemy zdecydować się na swobodną zabawę w kończenie etapów bądź też zdecydować się na wyzwanie czasowe. W sumie do przejścia mamy w Flow Free prawie 1000 poziomów o różnej strukturze. By nie było zbyt łatwo i monotonnie do  dyspozycji mamy kilka typów plansz – od tych z małą ilością pól do uzupełnienia do takich, które bez dwóch zdań zaliczyć można do rangi mistrzowskiej.

Jeżeli ktoś będzie chciał za jednym zamachem przejść całą produkcję, zajmie mu to na pewno wiele godzin. Widziałem już wiele gier logicznych, ale ta naprawdę pozwala nam miło spędzić czas przez długi okres czasu. Szukacie czegoś na dłuższą metę? Lepiej więc trafić nie mogliście.

flow1

Mimo że po łamigłówkach logicznych nie spodziewam się bardzo dobrej oprawy audiowizualnej, Flow Free w tej kwestii dość miło mnie zaskoczyło. Może i plansze na pierwszy rzut oka nie wyglądają tutaj na profesjonalne twory, lecz ich wygląd w żaden sposób nie odstrasza. Warto też pochwalić twórców apki za dodanie do rozgrywki dźwięków.


logo-app
Flow Free
Big Duck Games LLC
0   
qrcode-app