Fidget Spinner – wirująca zabawka także na Androida

0
699

Jeżeli popadliście już w szał spinnerowy i zakupiliście swój własny Fidget Spinner, koniecznie musicie wypróbować mobilną wersję tego sprzętu. Jeśli jakimś cudem ostaliście się, nie wiedząc o istnieniu tego hitu, możecie sprawdzić czy odpowiada Wam ta forma zabawy w Fidget Spinner na smartfony z systemem Android 🙂

W aplikacji spotkacie się z różnymi wzorami spinnerów. Wśród nich znajdzie się między innymi znany wszystkim symbol Batmana.

Twórcy podzielili grę na poziomy. Zdobywamy kolejne levele, osiągając odpowiedni pułap punktowy. Żeby było ciekawiej, do odblokowania mamy różnego rodzaju spinnery, które  różnią się między sobą. Poza nowymi efektami wizualnymi, urozmaicają rozgrywkę o wzmocnienie szybkości, czy ruchomości.

Do dyspozycji zawodników oddano 3 tryby: time spin, free spin i toss mode. W storze możemy ulepszać swoje spinnery, więc możliwości nie są tak okrojone, jak mogłoby się to wydawać.

Taki rodzaj zręcznościówek nie sprawdzi się zapewne na wielogodzinne posiedzenia, lecz z cała pewnością zyska sympatię miłośników wirującej zabawki.

Pobierz w Google Play.