ETERNITY WARRIORS 3 – siekanie mieczem na najwyższym poziomie

0
705

Gracze posiadający urządzenia mobilne dzielą się na dwie grupy – jedni z nich to bardzo wymagające stworzenia, inni – wręcz przeciwnie. Jeśli należycie do tego pierwszego grona, z pewnością do gustu przypadnie Wam produkcja ETERNITY WARRIORS 3 wydana przez studio Glu. Niestety, mimo że gra znajduje się w dziale z darmowymi aplikacjami, musicie przygotować się na to, że będziecie często korzystać w niej z portfela. 

ETERNITY WARRIORS 3 to nic innego, jak kolejny już hack and slash, w którym mamy okazję sterować wybraną przez nas klasą postaci i robić wszystko, by ta osiągnęła jak najwyższy poziom doświadczenia. Jako że należę do fanów gier podobnych do PC-owego Diablo, bez chwili zastanowienia sięgnąłem po tę produkcję. Czy było warto? Mam co do tego mieszanie uczucia.

eternity

Przy pierwszym uruchomieniu apki jesteśmy poproszeni o wybór profesji, a następnie przechodzimy do pierwszego zadania, w którym dostajemy instrukcję, pozwalającą nam zapoznać się z systemem rozgrywki. Na czym to wszystko polega pisać pewnie nie muszę. Sterujemy naszą wirtualną postacią, zabijamy tych, których musimy i zbieramy loota w postaci złota i elementów wyposażenia. Nowością jest system oceniania. Po każdym etapie dostajemy notę. Im szybciej uda nam się wyczyścić planszę z wrogów, tym lepsza ocena. Proste, a jednocześnie mobilizujące do dalszego działania.

Autorzy ETERNITY WARRIORS 3 przygotowali dla nas całe mnóstwo questów do wykonania. Nie można też narzekać na inne dostępne urozmaicenia, które wciągają nas w rozgrywkę i sprawiają, że nie mamy ochoty oderwać się od gry.

Mimo wszystko, jestem zmuszony trochę ponarzekać. Przede wszystkim na mikropłatności. Uważam, że bez nich ciężko jest w grze coś osiągnąć, szczególnie w późniejszym etapie. Na początku produkcja wydaje się naprawdę godna uwagi. Gdy jednak coraz częściej dostajemy do zrozumienia (oczywiście, nie w sposób bezpośredni), że bez prawdziwej kasy nie będzie dane nam pokonać jakiegoś bossa, odechciewa się dalszej gry.

eternity1

Nie mam powodów, by narzekać na oprawę audiowizualną ETERNITY WARRIORS 3Nie powiem też złego słowa na możliwości gry, jakie nam daje. Chcę tylko przestrzec Was, że ta fajna – nie tylko z wyglądu – gra ma też swoje wady, które dostrzeże przede wszystkim osoba bez grubego portfela.


logo-app
ETERNITY WARRIORS 3
Glu
0   
qrcode-app