Dragon Heroes: Shooter RPG – expienie poprzez… strzelanie

0
666

Czy strzeliliście kiedykolwiek naszpikowanym technologią, wirtualnym działem laserowym? To głupie pytanie, bo pewnie tak. A co byście powiedzieli na małą – ale całkiem przyjemną – zmianę? W Dragon Heroes: Shooter RPG zamiast tradycyjnych broni zmuszeni będziecie korzystać z wypasionych mieczy. Wierzcie lub nie – nie brzmi to nawet w połowie tak fajnie, jakie jest w rzeczywistości.

Twórców gier mobilnych powinno się chwalić za kreatywność i jeśli o to chodzi, pomysłodawcy Dragon Heroes: Shooter RPG są mistrzami. Zrozumieli, że tworzenie kolejnej, kosmicznej strzelanki nie ma najmniejszego sensu i w ten oto sposób powstał RPG-ek, będący swego rodzaju shooterem. Oryginalnym, zupełnie nieprzewidywalnym, ale jednak shooterem. I nie ma się co bać tego stwierdzenia!

dragon

Dragon Heroes: Shooter RPG towarzyszymy grupie śmiałków, która postanawia walczyć z siłami zła występującymi na naszej oraz obcych planetach. Gracz kieruje postacią, przesuwając ją raz w prawo, raz w lewo, trafiając mieczem wszystko, co rusza się w jej okolicy. Na porządku dziennym są tu spadające monety, power-upy i solidne, efektowne wybuchy, ale jeżeli macie często do czynienia z rywalizacją nowoczesnych statków, raczej nie będzie to dla Was wielką nowością.

Pomińmy fakt, że na początku w Dragon Heroes: Shooter RPG przez wiele minut męczy się nas tutorialem. Jeżeli zignorujemy też to, iż w opisywanym tytule jest sporo mikropłatności i reklam, trudno się do czegokolwiek przyczepić. No, może i grafika do rewelacyjnych nie należy, ale przecież nikt nie mówi, że typowo azjatycki, przekoloryzowany styl ma wszystkim pasować, prawda?

dragon1

Gra daje nam ogromne możliwości w kwestii rozgrywki. Nie tylko oferuje typową zabawę w pojedynkę, lecz także znaleźć w niej można Multiplayer, Areny, walki z bossami, a nawet niekończącą się planszę, gdzie zabijamy, zabijamy i zabijamy, a wszystko to po to, by osiągać jak najlepsze rezultaty.

Bądźmy ze sobą w stu procentach szczerzy: Dragon Heroes: Shooter RPG to strzelanka, ale przerobiona na RPG-owy styl. Jeżeli Wam to nie przeszkadza, a wręcz lubicie poszukiwanie nowych przedmiotów, rozbudowywanie drzewek umiejętności i tak dalej, powinniście być więcej, niż zadowoleni. Gwarancji dać na to nie mogę, ale w przypadku totalnego zawodu, możecie napisać swoje żale w komentarzu :).