Dot Heroes: Woop Woop Ninja – wojownik w świecie Flappy Bird [VIDEO]

0
611

Dot Heroes: Woop Woop Ninja oferuje niemal taką samą rozgrywkę jak popularny niegdyś Flappy Bird. Na pewno jednak wiecie z reklamy pewnego napoju alkoholowego, że „prawie” robi wielką różnicę. Co w tym przypadku powinno zatem przede wszystkim przypaść Wam do gustu? Jestem przekonany, że sporo elementów znanych z RPG-ów.

W grze z tego wpisu kierujemy wojownikiem ninja, który jest… nadzwyczajną, choć trochę zwyczajną, kropką. Nie wiemy, gdzie dokładnie się znajduje i jaki jest cel jego podróży, ale autorzy Dot Heroes: Woop Woop Ninja od początku nie dają nam zapomnieć o tym, jaki jest główny cel – skakać między przeszkodami i niszczyć przeciwników.

dot

Tak jak pisałem we wstępie, rozgrywka w Dot Heroes: Woop Woop Ninja przypomina tę z rozsławionego Flappy Birda. W tym przypadku – rzecz jasna – nie występuje ptaszek ani zielone rury, ale zabawa jest niemal identyczna, choć mamy do czynienia ze skocznym „panem kropkiem” oraz czarnymi, pionowymi kreskami.

W opisywanej produkcji nie zdobywamy punktów za każdą pokonaną przeszkodę. Tutaj nagradzani jesteśmy szurikenami, które na koniec rozgrywki pomagają nam w pojedynku z losowym przeciwnikiem o określonej liczbie punktów życia. Co możemy uzyskać dzięki zwycięstwom? Przede wszystkim zdobywamy pieniążki, umożliwiające ulepszanie różnych cech naszego wojownika.

Mobilne monety to głównie najlepsza metoda na zwiększenie zadawanych obrażeń, ale nie tylko. Dzięki naprawdę sporej ilości dodatków Dot Heroes: Woop Woop Ninja pozwala nam świetnie się bawić przez długi czas, a co za tym idzie – nie nuży już po kilku minutach od pierwszego uruchomienia.

dot1

Strona wizualna nie jest w tym przypadku arcyważna, ale i tak warto podkreślić, że znakomicie się prezentuje. Możecie sobie mówić, że kropkowaty bohater oraz kilka kresek nie wymaga od grafików nie wiadomo czego, ale prawda jest taka, iż Dot Heroes: Woop Woop Ninja – jak na tego typu zręcznościówkę – wygląda całkiem „apetycznie”.

Grę z tego wpisu można pobrać z Google Play za darmo. Niestety, bezpłatna edycja wiąże się z non-stop wyświetlającymi się reklamami. Chcąc je usunąć, musimy liczyć się z kosztem rzędu dziesięciu złotych.