Deus Ex: The Fall – nowa gra na Androida od SQUARE ENIX

2
596

W Google Play zadebiutowała dzisiaj strzelanka o nazwie Deus Ex: The Fall, która jest już drugą częścią serii produkcji od studia SQUARE ENIX. Cena gry wynosi nieco ponad 30 złotych, tak więc zanim zdecydujecie się ją pobrać – przeczytajcie nasz wpis o wszystkim, co oferuje.

W grze Deus Ex: The Fall przychodzi nam kierować byłym członkiem jednostek SAS, który jest na tropie afery w globalnej firmie farmaceutycznej. Będziemy musieli stoczyć wiele pojedynków na bronie, by nasza misja zakończyła się sukcesem. Nie martwcie się jednak na zapas – nudno i monotonnie na pewno nie będzie.

deux1

Przygotowana przez ludzi ze SQUARE ENIX fabuła jest zagmatwana niczym perypetie bohaterów Mody na Sukces, dzięki temu rozgrywkę nie sposób ukończyć w pełni w ciągu dwóch czy nawet trzech godzin. Akcja produkcji toczy się na kilku kontynentach naszej planety, gdzie przychodzi nam zdobywać punkty doświadczenia, a także ulepszać posiadane przez nas bronie oraz dokupować akcesoria, wpływające na naszą efektywność podczas gry.

Postacią możemy kierować w Deus Ex: The Fall na kilka sposobów. Udostępnione nam zostały wirtualne, dotykowe przyciski, jednak jeśli chcemy – bohaterowi możemy wskazywać drogę za pomocą jednego dotknięcia ekranu w odpowiednim miejscu. Niestety, najnowsza gra twórców Final Fantasy pokazuje, że wyświetlacze w smartfonach czy tabletach jeszcze długo nie będą nam pozwalały na wykonywanie mobilną postacią precyzyjnych ruchów. Wady dotyku dają nam się we znaki szczególnie podczas strzelanin.

deux

W przeciwieństwie do sterowania, minusów nie posiada oprawa graficzna Deus Ex: The Fall. Postaci występujące w grze oraz ich otoczenie robi bardzo, ale to bardzo dobre wrażenie na oczach nie tylko przeciętnego, lecz także zaawansowanego gracza. Jeżeli tylko macie taką możliwość, zagrajcie w tę apkę na tablecie – dopiero wówczas dostrzeżecie jej wizualne zalety.


logo-app
Deus Ex: The Fall
SQUARE ENIX Ltd
1,27 €   
qrcode-app