Deer Hunter 2016 – nowa odsłona gry myśliwskiej od Glu

0
1407

Zbliża się nowy rok, a z nim studio Glu i jego znana strzelanka. Deer Hunter 2016 to kolejna odsłona popularnej gry myśliwskiej, w której gracz ma za zadanie polować na zwierzęta. Nie jest to z pewnością produkcja dla wszystkich, ale jeśli nie jesteście przeciwnikami zabijania wirtualnych stworzeń, być może będziecie zadowoleni. Pamiętajcie tylko o zabraniu wystarczającej liczby naboi!

W nowym sezonie myśliwskim na ekranach Androida przychodzi nam przemierzać niemal cały świat. Autorzy Deer Hunter 2016 przygotowali dla nas, między innymi, wirtualną Alaskę, a nawet… Zimbabwe. Spotykamy we wspomnianych lokalizacjach różne odmiany jeleni, ale zawsze w tym samym, konkretnym celu.

dder1

Nie ma co ukrywać, że w Deer Hunter 2016 chodzi tylko o jedno. Zabijanie zwierząt, nawet tych wirtualnych, nie wszystkim może się wydawać zrozumiałe. Niektórzy mogą zarzucić Glu, że propaguje myślistwo i stara się zachęcać do jego uprawiania. Kto tak naprawdę ma rację? Trudno stwierdzić i chyba nie do końca moja w tym rola, by wydać jakąkolwiek ocenę w tej sprawie.

W kilkuset etapach do dyspozycji mamy równie pokaźną liczbę broni. Pierwsze maszyny nie należą do wyjątkowo precyzyjnych i szybkich w obsłudze, ale dzięki zdobywanym pieniążkom i doświadczeniu możemy pozwolić sobie na coraz to lepsze ulepszenia, a nawet zupełnie nowe „zabawki”.

Deer Hunter 2016 oferuje też  specjalne eventy oraz Multiplayer. Niestety, nie oznacza to, że większość trybów jest dostępna offline. Bez połączenia z internetem możecie zapomnieć o polowaniach. Ale Glu już o Was tak łatwo nie zapomni, bo nawet kiedy nie będziecie w zasięgu Wi-Fi czy innych sieciowych „wynalazków”, będziecie maltretowani powiadomieniami o naładowaniu energii i nie tylko.

dder

Jak widać to doskonale na screenach, Deer Hunter 2016 prezentuje się bardzo dobrze. Polowanie w trójwymiarowym świecie jest samą przyjemnością i nie będziecie dostrzegać w nim wielu „niedoróbek”. Sterowanie też jest w porządku, szczególnie, że na początku tutorial dobrze wszystko wyjaśnia.

Chcecie wiedzieć, co najbardziej odstrasza mnie od gier takich jak Deer Hunter 2016? Nie, wcale nie chodzi o to, że „cierpią” tu mobilne jelonki. Główną przyczynę stanowią mikropłatności. Jest ich dużo. Bardzo dużo.