Dead Trigger 2 – androidowa masakra zombiaków!

1
610

Jeżeli przyjdzie Wam kiedykolwiek ochota na dobrze wyglądającą i dość wciągającą strzelankę z zombiakami w roli głównej, druga część znanej wśród Androidowców produkcji Dead Trigger na pewno prędzej czy później znajdzie się w Waszym urządzeniu.

W grze Dead Trigger 2 przychodzi nam wcielić się w postać osoby, która przeżyła atak zombie na mieszkańców naszej planety. Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, główny bohater nie należy do tchórzy, dzięki czemu ma odwagę stanąć oko w oko z rzeszą umarlaków, by raz na zawsze zrobić z nimi porządek. Nie od niego jednak zależy to, czy mu się uda zrealizować zamierzony cel, bowiem to my decydujemy o wszystkich jego działaniach.

zomie

Produkt mobilny studia MADFINGER Games oferuje nam ogromną ilość misji do przejścia. Aby nie było zbyt prosto i monotonnie, zadania do wykonania w grze są różnorodne – czasem goni nas w nich czas, a czasem musimy po prostu zrobić totalną rozwałkę wśród zombie.

Za prawidłowo wykonane zadanie otrzymujemy wirtualną walutę, którą możemy zamieniać na różne bonusy. Oczywiście, wirtualne pieniądze przeznacza się przede wszystkim na wyposażenie głównej postaci, tak aby mogła ona w jeszcze szybszym tempie rozprawiać się ze swoimi wrogami.

zomie1

Z racji tego, że Dead Trigger 2 jest grą darmową, należy spodziewać się w niej sporej ilości mikrotransakcji. Mimo że nie są one zbyt nachalne, niektórych z Was z pewnością i tak doprowadzać będą do szewskiej pasji. MADFINGER Games wie jednak, co robi – już raz studio zostało przez piratów okradzione. Nie ma się więc co dziwić, ze robi wszystko, by drugi raz nie dać się nabrać na dobroduszność Androidowców.

Oprawa graficzna Dead Trigger 2 wygląda bardzo atrakcyjnie. Widać, że nad jej stworzeniem pracowało wielu grafików, którym zależało nam czymś więcej, niż tylko wynagrodzeniu. A Wam jak się podoba gra?


logo-app
DEAD TRIGGER 2
MADFINGER Games
0   
qrcode-app