Dead on Arrival 2 – a jednak zabijanie umarlaków nigdy się nie znudzi!

0
362

Był, jest i jeszcze długo pewnie będzie wysyp gier na Androida, gdzie graczowi przychodzi walczyć z hordami wściekłych, krwiożerczych zombie. Ostatnio coraz ostrożniej zacząłem podchodzić do tego typu produkcji. Kiedy jednak pograłem trochę w Dead on Arrival 2 przekonałem się, że zrobiłem spory błąd. Bo naprawdę cały czas można spotkać w Google Play dobrą produkcję z umarlakami w roli głównej! Nie wierzycie? Ten wpis, a raczej gra, o której wpis będzie, powinien Wam to udowodnić.

Akcja gry Dead on Arrival 2 toczy się w postapokaliptycznej scenerii, gdzie na świecie rządzą zombie, a każdy ocalały człowiek robi co tylko może, by ukryć się przed niebezpiecznymi stworzeniami. Naszym celem jest wcielenie się w postać pewnego dzielnego osobnika i niszczenie tak wielu przeciwników ludzkości, jak tylko zdołamy. Choć pewnie mieliście już kilkakrotnie okazję zagrać w tego typu grę, naprawdę łatwo w tym przypadku nie jest. Szczególnie w późniejszych etapach.

zombie

W pierwszych stadiach rozgrywki ilość atakujących nas stworzeń jest niewielka. Z biegiem czasu ulega to drastycznej zmianie, przez co utrzymanie się przy wirtualnym życiu graniczy z cudem. Nie wiem, czy jestem aż tak słabym graczem, czy to twórcy Dead on Arrival 2 trochę przesadzili. Uważam, że liczba wyskakujących do nas umarlaków zbyt szybko rośnie, przez co poziom trudności jest naprawdę wysoki. Na szczęście lubię wyzwania, więc szybko się nie poddaję.

Aby nie było zbyt nudno, możemy w grze korzystać z różnych typów broni. Od tych standardowych do nieco bardziej niebezpiecznych i nietypowych, jak chociażby miotacz ognia. Fajnym urozmaiceniem rozgrywki jest tryb multiplayer, w którym zabijamy zombiaków nawet w czteroosobowej grupie.

zombie1

Oprawa audiowizualna gry nie pozostawia wiele do życzenia. Wirtualny świat przedstawiony w apce prezentuje się bardzo dobrze. Jest przerażający, a tak przecież powinno być. Dźwięki także robią wrażenie.

Z racji tego, że Dead on Arrival 2 ma spore wymagania sprzętowe, przy pierwszym uruchomieniu gry automatycznie ustawia się parametry jakości dla naszego sprzętu, tak aby nic nie klatkowało. W moim przypadku zdało to egzamin, ale patrząc po opiniach w Google Play jestem jednym z nielicznych.


logo-app
Dead on Arrival 2
N3V Games PTY LTD
0   
qrcode-app