Dancing Line – graj w rytmie muzyki

0
1771

Przepadacie za grami, w których motywem przewodnim jest muzyka? Jeżeli tak, doskonale trafiliście, bo Dancing Line to jedna z najbardziej relaksujących pozycji, z jakimi miałam do czynienia.

W grze mamy do czynienia z 6 światami (na obecną chwilę). W każdym słyszymy inną muzykę i napotykamy zupełnie rożne plansze. Zabawa polega na tym, by prowadzić sześcian po ciągle dobudowującej się platformie.

W praktyce wygląda to tak, że widzimy trasę w zasięgu 2 cm naprzód. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy naprawdę szybko reagować na zmiany, powstające przeszkody i zawijasy, bo w przeciwnym razie po prostu stracimy życie.

Wszystkich żyć na start mamy 15. Jeżeli wykorzystamy całość, na naładowanie jednego będziemy musieli poczekać kilka minut, bądź skorzystać z opcji doładowania, oglądając sponsorowaną reklamę.

Kwestia muzyki w grze jest bardzo ważna. Musimy się wsłuchać w rytm, bo jak się okazuje, pacanie w ekran (i tym samym zmiana kierunku poruszania się sześcianu) jest całkowicie zależna od dźwięków.

Fantastyczne połączenie muzyki i sterowania (nakładanie się) sprawia, że nie tylko świetnie się bawimy, ale przede wszystkim odpoczywamy 🙂