Cubica – niekończąca się zabawa kostkami

0
656

Zasady są w zasadzie proste. Naszym zadaniem jest takie dodawanie bloczków, by powstawały zbiory o konkretnej wielkości przedstawionej nam każdorazowo w poszczególnych planszach w górnej części ekranu.

Zazwyczaj mamy do ułożenia kilkanaście kształtów nieregularnych. Na dole ekranu widnieją 3 elementy, z których możemy korzystać. Jeżeli nam w żaden sposób nie pasują, korzystamy z opcji odświeżenia jednego obiektu. Na początku zabawy dostajemy pewien zapas ruchów, który wykorzystany w poziomie uniemożliwia dalszą grę.

Co rzadko spotykane w ostatnich czasach, mamy okazję na wybieranie szczegółów dotyczących wyglądu. Istnieje szansa na zabawę w trybie nocnym (z ciemnym tłem), bądź dziennym (z jasnym). Dodatkowo osoby, które mają problem z rozpoznawaniem kolorów mogą wybrać dodatkowe oznaczenie różnych kolorów przy pomocy kropek, krzyżyków, gwiazdek, oraz kwadratów.

Gra jest naprawdę przyjemna i oferuje zabawę na wysokim poziomie do woli – autorzy twierdzą, ze nie ma końca 🙂 Pozostaje mi tylko polecić Wam Cubica i prosić o podzielenie się swoimi wynikami w komentarzach 🙂