CSR Racing – jedynka, dwójka i jazda!

0
555

Każdy facet lubi czasem poszaleć, wykorzystując konie mechaniczne zamieszczone pod maską samochodu. Niestety, nie każdy ma taką możliwość w rzeczywistości, ale w wirtualnym świecie to już zupełnie inna bajka. Jeśli ciągle jest Wam mało motoryzacyjnych produkcji mobilnych, sprawdźcie tę o nazwie CSR Racing, którą pobrało już sto milionów ludzi.

Decydując się na instalację samochodówki w smartfonie, od pewnego czasu nie spodziewam się niczego nowego. I myślę, że Wy macie podobnie, bo już od dawien dawna na rynku różnego rodzaju ścigałek mamy do czynienia tylko z samymi zmodyfikowanymi podróbkami. Czy opisywany w tym wpisie CSR Racing wnosi do grona motoryzacyjnych aplikacji coś nowego? Niestety, nie. Jest jednak dość popularny, a to sprawia, że Multiplayer w nim potrafi sprawić wiele frajdy.

Rozgrywka w CSR Racing skupia się na wyścigach zwanych dragami, czyli rywalizacją na jedną drugą bądź jedną czwartą mili. Oczywiście, wszystkie wydarzenia przedstawienie w tej produkcji organizowane są całkowicie nielegalnie, a naszym zadaniem jest zdobywać szacunek wśród wszystkich kierowców zarabiających na chleb, szalejąc na drogach.

Po zakupie pierwszego samochodu w grze możemy mierzyć się jedynie z wirtualnymi przeciwnikami. W sumie tryb Single Player podzielony jest na pięć terytoriów, które musimy opanować. Jeżeli uda nam się pokonać bossa numer jeden, uzyskamy dostęp do zabawy wieloosobowej. Ta – jak już zdążyłem Wam po części zdradzić – jest zdecydowanie godna pochwały.

W trakcie gry w CSR Racing zdobywamy pieniądze. Na co nam one pozwalają? Głównie na modyfikację części w samochodzie. Tych jest całkiem sporo, czyli nie ograniczają się jedynie do silnika, nitro i skrzyni biegów. Warto odnotować także fakt, że autorzy apki umożliwili nam zmianę karoserii auta, umieszczenie różnych „malunków” oraz… spersonalizowanie tablicy rejestracyjnej. Szkoda tylko, iż te ostatnie dostępne są za specjalną walutę dostępną za prawdziwą kasę.

Nie ma co pisać wiele o sterowaniu zastosowanym w grze, ponieważ jest ono na tyle standardowe, że każdy z Was bez problemu sobie z nim poradzi. Słowa uznania należą się natomiast grafice. Dźwięki do jakichś bardzo oryginalnych nie należą, ale wygląd produkcji zdecydowanie jest czymś, co można pochwalić. Najlepiej udowodnią Wam to screeny.