Creature Racer – szybcy i wściekli… na zwierzęcy sposób

0
690

To bzdura, że zwierzaki pozbawione są cząsteczki mózgu, która każe człowiekowi rywalizować z innymi. Chyba wszystkie stworzenia są tak skonstruowane, że lubią być najlepsze, a chęć zwycięstwa jest w nich nie do zniszczenia. Jeżeli samochody przestały Was już bawić, możecie odpalić Creature Racer i podziwiać pojedynki na szybkość pomiędzy żabami i nie tylko!

Mogłoby się wydawać, że wszystko, co najważniejsze, zostało już powiedziane. Wiemy, że w Creature Racer gracz kieruje wybranym zwierzakiem i wiemy też, iż jego najważniejszym celem jest wygrywanie kolejnych spotkań na torach wyścigowych. Pozostaje jednak jeszcze kwestia tego, w jaki sposób bohaterowie są napędzani i po co właściwie aż tak bardzo się starają.

Wreszcie ktoś pomyślał, że stworzenia – nawet te wirtualne – mają w sobie mięśnie, serce czy płuca, a nie klejnoty energii, magiczne runy i tak dalej. W Creature Racer kupujemy modyfikacje dla poszczególnych części ciała i to dzięki nim uzyskujemy coraz wyższą prędkość, skoczność czy turbodoładowanie.

Niestety, w przypadku samych wyścigów nie jest aż tak oryginalnie. Początek polega na wystrzeliwaniu podopiecznego z procy, a dalsza część rywalizacji to nic innego, jak przeskakiwanie przez przeszkadzajki i umiejętne używanie przyspieszenia. Nad płotkami znajdują się strzałki. Kiedy są zielone, ich przechytrzenie daje największego kopa. W  innym przypadku – jest nieco gorzej, a czasem nawet beznadziejnie.

Creature Racer to nie raj dla wielbicieli trybu wieloosobowego. Turnieje, walki z bossami czy też pojedyncze imprezy odbywają się tylko na jednym urządzeniu i nic poza tym. Na szczęście, plansz jest na tyle dużo, że w ogóle nie zajmujemy się wadami, a po prostu gramy, gramy i gramy!

W opisywanej gierce jest także sporo opcji personalizacyjnych. Za obejrzenie video reklamy możemy, na przykład, zmienić kolor mobilnego zwierzaka. Chcecie więcej? Żaden problem, ukończenie wyścigu zawsze wiąże się z wypłatą, a pieniądze umożliwiają nam kupowanie coraz to fajniejszych i efektywniejszych „ścigaczy”!

Creature Racer można dorwać w Google Play za darmo.