Cover Lock Screen – materiał na androidowy hicior

0
637

Bardzo lubię przeglądać nowe pomysły twórców aplikacji. Wśród takich jeszcze nieodkrytych produktów mobilnych znaleźć można wiele perełek, które mają szansę za jakiś czas stać się prawdziwym hitem. Ostatnio wpadł mi w ręce program o nazwie Cover Lock Screen. Mimo że jest on dopiero w wersji beta, wróżę mu naprawdę świetlaną przyszłość. Dlaczego? Przeczytajcie ten wpis, a dowiecie się wszystkiego.

Cover Lock Screen jest teoretycznie tysięczną z kolei aplikacją, która po pierwsze – ma poprawić wygląd wewnętrzny naszego urządzenia, a po drugie – ma sprawić, że będzie nam się z niego wygodnie korzystało. Na pewno każdy z Was miał już do czynienia z tego typu narzędziem. Czy jest takie coś Wam potrzebne, czy nie – musicie ocenić sami. Jeżeli tak, na pewno będziecie wychwalać pomysłowość twórców opisywanego tutaj programu.

lock

Cover Lock Screen zamienia domyślny wygląd ekranu blokowania na taki, który jest dużo bardziej przyjazny i użyteczny. Autorzy apki postanowili dać użytkownikom możliwość dodania do lock screena większej ilości skrótów do aplikacji, które umieszczone są w ładnie wyglądającej kolumnie po lewej bądź prawej (w zależności od naszych preferencji) ekranu.

Do uruchomienia wybranego przez nas programu nie potrzeba wiele – wystarczy przesunąć palcem po ekranie. Co ciekawe, uruchamiając jeden skrót, możemy w łatwy sposób przechodzić z apki do apki, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

lock1

Z racji tego, że w pracy, domu czy też samochodzie korzystamy z innych możliwości naszego smartfonu, możemy w Cover Lock Screen stworzyć kilka oddzielnych ekranów, które będą automatycznie zmieniały się wraz ze zmianą naszej lokalizacji. Oczywiście, na samym początku musimy ustawić adresy kilku ważnych dla nas miejsc.

Apka ma wbudowanych w sobie kilkanaście tapet. Każda z nich wygląda schludnie i jest wysokiej jakości. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by, na przykład, domyślny ekran z asfaltową drogą w trybie samochodowym zamienić na zdjęcie z galerii zamieszczonej w smartfonie.

Mimo że Cover Lock Screen jest póki co w fazie testów, nie zauważyłem w nim żadnych błędów. Program ani przez chwilę nie odmówił mi posłuszeństwa, ani też nie zrobił nic, za co mógłbym go skrytykować. Wszystko działa poprawnie, tak więc spokojnie możecie ją pobrać i używać.


logo-app
qrcode-app