Cops and Robbers 2 – uciekaj, albo rzuć się w pogoń za złodziejem!

0
651

Cops and Robbers 2 to fantastyczna gra autorstwa Boombit. Nowość, która pojawiła się w AppStore kilka dni temu podbiła nie tylko moje serce, ale również wielu innych graczy (wnioskuję po zainteresowaniu i ilości pobrań). Jeżeli lubicie zręcznościówki, pobierajcie.

W grze wcielamy się w rolę policjanta, bądź złodzieja. Wybór jest losowy. Analogicznie – albo uciekamy przez gliną, albo gonimy złodziejaszka. W zasadzie w kwestii rozgrywki nie ma większego znaczenia kim się stajemy. Zasady pozostają identyczne.

b

Naszym celem jest możliwie bezkolizyjne pokonanie uliczek miasta. Przed wszelkimi przeszkodami pojawiają się kolorowe pola, po nabiegnięciu na które powinniśmy dotknąć palcem ekranu w celu wykonania skoku. Jeżeli skoczymy za wcześnie, bądź za późno, wpadamy w przeszkadzajkę, a tym samym spowalniamy swój bieg i jesteśmy o krok od porażki.

Za pieniądze zebrane w grze możemy kupować przede wszystkim nowe ubrania dla swoich kwadratowych bohaterów. Oddzielnie zbieramy na głowy, tułów i nogi. Wirtualną walutę możemy zdobywać za darmo poprzez oglądanie sponsorowanych reklam, bądź pokuszając się o mikropłatności, co odradzam z oczywistych względów.

a

Jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową i oprawę wizualną aplikacji, nie mogę się do niczego przyczepić. Jest ładnie, ciekawie i bardzo przyjemnie. Można spędzić w Cops and Robbers 2 dużo czasu wcale się nie nudząc 🙂