Cooking Dash 2016 – celebryta chce, celebryta ma!

0
633

Oglądaliście może kiedyś program taki jak „Hell’s Kitchen”? Pewnie tak, a jeżeli nawet nie, to prawdopodobnie kojarzycie i wiecie, że jego uczestnicy muszą się sporo namęczyć, aby wybrać i zdobyć uznanie wśród prowadzącego. Dlaczego piszę o tym właśnie teraz? Bo studio Glu wysłało do każdego z nas zaproszenie do tego typu zabawy. Jeżeli macie chęć wziąć w niej udział, wystarczy pobrać produkcję Cooking Dash 2016.

Trudno mi to powiedzieć z całą pewnością, ale jestem przekonany niemal w stu procentach, że Cooking Dash 2016 to jedna z pierwszych androidowych pozycji, która doczekała się końcówki z rokiem 2016. Co prawda, nie ma to dla gracza większego znaczenia, ale znam takich, którzy będą zachwyceni faktem, iż mogą zagrać w „najnowocześniejszą grę z możliwych”.

Akcja Cooking Dash 2016 skupia się na teleturnieju telewizyjnym, w którym główna bohaterka ma za zadanie podawać jedzenie głodnym celebrytom. Nie myślcie sobie jednak, że jest ona tylko kelnerką. Jej obowiązki to przede wszystkim wzorowa obsługa, ale także nie można zapominać o przygotowywaniu jedzenia.

Rozgrywka podzielona jest w Cooking Dash 2016 na sezony, które z kolei dzielą się na epizody. Rozpoczęcie każdego odcinka to dla nas wydatek rzędu dziesięciu specjalnych punktów, które regenerują się co kilka minut. Jak nietrudno jest się domyślić, późniejsze etapy są znacznie trudniejsze od tych pierwszych.

Podstawowe levele wymagają głównie przygotowywania steków. Wraz z naszym postępem, zwiększa się zapotrzebowanie klientów i tym samym musimy pracować na coraz wyższych obrotach. Żeby było nam nieco łatwiej, pozwolono nam na modyfikacje różnych urządzeń kuchennych. Dzięki temu mamy więcej palników do dyspozycji i tak dalej, i tak dalej.

W nowej grze od studia Glu nie mogło zabraknąć mikropłatności, z których ta firma słynie jak mało kto. Wiadomo, że kupienie sobie czegoś w szybszym tempie od normalnego jest sporym ułatwieniem, ale – moim zdaniem – można poradzić sobie i bez tego typu rozwiązań.

Sterowanie w Cooking Dash 2016 nie mogło być prostsze. Wszystko robimy tu, zaznaczając odpowiednie punkty na ekranie. Co do grafiki, wypowiadać się raczej ciężko. W końcu od takich apek raczej nie wymaga się wizualnych fajerwerków, prawda?