Car Mechanic Simulator 2016 – otwórz swój warsztat!

0
1275

Car Mechanic Simulator 2016 to jedna z najprzyjemniejszych gier typowo męskich (z małymi wyjątkami), z jakimi miałam do czynienia. Jeżeli zawsze marzyliście, albo marzyłyście o zajęciu się na poważnie prowadzeniem warsztatu samochodowego, Wasze pragnienie się spełni. Przynajmniej wirtualnie 😉

Opisywana gra to bardzo rozbudowany symulator mechanika. Gracz ma okazję w 100% wcielić się w rolę osoby, która zajmuje się naprawianiem i przerabianiem aut.

Twórcy produkcji w ,,gratisie” dali nam możliwość zarządzania pojazdami, kupowania ich i sprzedawania, by móc ulepszać ciągle swój warsztat. Kolejka klientów rosnąca z każdą minutą spędzoną w grze jest świadectwem naszej pracy. Im lepiej zajmiemy się swoimi metalowymi pacjentami, im szybciej wykonamy usługę, tym lepsze pieniądze zgarniemy.

Co bardzo miłe – aplikacja jest w całości w języku polskim. Jest to duże ułatwienie, bowiem istnieją części, o których nie miałam nawet pojęcia. Teraz przynajmniej wiem czym się od siebie różnią.

Gracz operuje wieloma narzędziami i częściami. Na jego barkach spoczywa zamawianie elementów samochodu, czy decyzja o naprawie maszyny, która jest mocno pokiereszowana. Czasem lepiej dać sobie na wstrzymanie i odesłać kogoś z kwitkiem, niż zabrać się za pracę, która się nie opłaci, bądź spowoduje obniżenie rangi naszej firmy.

Jeżeli lubicie samochody i wszystko z nimi związane, pobierajcie. Naprawdę warto. Mówię to jako kobieta 🙂 A to już coś!