Canyon Crash – spadaj, ale z głową!

0
557

Canyon Crash to gra zręcznościowa, w której misją gracza jest po prostu… spadanie 🙂 Ale spadanie nie byle jakie! Żeby spadać, trzeba robić to z głową, szczególnie jak za bohaterem podąża laser mający na celu unicestwienie wszystkiego, co tylko spotka na swojej drodze.

Głównych bohaterów mamy aż 20. Żeby móc wcielić się w nich wszystkich, trzeba wykazać się odpowiednimi umiejętnościami oraz poświęcić trochę czasu na wizytę na portalach społecznościowych.

Każda postać posiada 5 rang kryształów. Rangi zmieniają się wraz z głębokością, na jaką udaje się nam dotrzeć. Im wyższy poziom świecidełka, tym więcej punktów wędruje na nasze konto, a tym samym podnosimy się w tabeli graczy.

Sterowanie polega na dotykaniu prawej, bądź lewej strony ekranu a tym samym przemieszczaniu głównego bohatera w różne części planszy. Chodzi bowiem o to, by szybko przedostać się z bloczków w niższe partie kanionu, uciekając przed goniącym nas poziomym laserem.

Zabawa jest przyjemna i naprawdę wciągająca. Power-upy, jakie spotykamy na swojej drodze dają możliwość dynamicznego rozwoju rozgrywki, przez co uniemożliwiają zanudzenie się na śmierć w aplikacji 😉

Pobierz w Google Play.