Candy Pixel Factory Color Mix – wyprodukuj własne słodkości

0
605

W dniu dzisiejszy trafiłam na grę o nazwie Candy Pixel Factory Color Mix. Skomplikowany tytuł w pewnym sensie odzwierciedla zasady panujące w aplikacji. Jesteście ciekawi jak apka wypadła w testach? Już teraz mogę powiedzieć, że doskonale 🙂 Zawsze staramy się wspierać Polaków!

Czym jest opisywane dzieło? Tak naprawdę ciężko mi jest dopasować je do jakiejś kategorii, ale chyba najbliżej mu do zręcznościówki. Naszym celem jest bowiem tworzenie różnorodnych słodkości (wyglądających mi na żelki) w wielkiej fabryce.

Jak sama nazwa wskazuje, nie tylko słodycze będą nam zawracały głowę. Głównym punktem programu jest miksowanie kolorów i wybieranie odpowiednich kształtów. To wszystko oczywiście na punkty, czyli mówiąc inaczej – pod presją.

W każdym z poziomów mamy do stworzenia 5 smakołyków. Dobieramy według wzorca odpowiedni kolor, decydujemy się na kształt i rotację. Im szybciej uda nam się wyprodukować żelki, tym więcej punktów i nagród dostajemy.

I teraz kilka sztywnych, lecz przyjemnych faktów – do pokonania jest 999 leveli, a do wyprodukowania aż 1600 galaretek. Te liczby niosą za sobą jedno konkretne przesłanie: zdecydowanie jest co robić i w Candy Pixel Factory Color Mix nie można się nudzić 🙂