Bypass Labyrinth – zamknij oczy i graj!

0
480

Testując gry, niemal codziennie zastanawiam się, czy wygląd odgrywa w nich istotną rolę. Mimo że nie należę do najbardziej wymagających w tym temacie, czasem zdarzają się produkcje, które nawet i mnie zabijają wyglądem. Do tego grona apek zaliczyć mogę bez wahania Bypass Labyrinth. Na szczęście, wygląd to nie wszystko.

Uruchamiając Bypass Labyrinth po raz pierwszy, szczerze mówiąc, nie wiedziałem, co dokładnie z nią zrobić. Ani gra nie posiada normalnego menu, ani też jej wygląd nie zachęca do wypróbowania rozgrywki. Snułem już nawet plany, by stworzyć na potrzeby Androidweba cykl o apkach brzydkich jak niemieckie kobiety i umieścić opisywaną grę w pierwszym odcinku. Cóż, póki co z tego zrezygnowałem. Dlaczego? Bo doszedłem do wniosku, że zabawka mobilna stworzona przez Surena Gabrielyana nie zasługuje na pełną krytykę. Wszystko przez naprawdę fajną i pomysłową rozgrywkę.

bypass1

Zadanie gracza w Bypass Labyrinth polega na umieszczeniu piłki w swego rodzaju niewielkim dołku. Wspomniana kuleczka sama się porusza, na dodatek po krętym, skomplikowanym labiryncie. Abyśmy mogli osiągnąć założony cel, musimy kulistemu przedmiotowi rysować ścianki, od których będzie mógł się odbić. Niby proste, a jednak niekoniecznie. Szczególnie, kiedy levele składają się z wielu prostych ścian i figur geometrycznych.

Jedynym utrudnieniem wykorzystanym w grze jest limit czasowy. Nie możemy więc bez przerwy mazać po ekranie, mając nadzieję, że wreszcie uda nam się przejść daną rundę. Apka oferuje nam póki co 30 poziomów. To niedużo, ale spokojnie wystarcza na parędziesiąt minut dobrej zabawy.

bypass

Tak jak pisałem, a co zapewne widzicie też na screenach, Bypass Labyrinth nie jest piękny, jak zachód słońca przy bezchmurnym niebie. Na szczęście, pobrać go można z Google Play całkowicie za darmo. Jeżeli należycie do wymagających w kwestii grafiki – pewnie nie skusicie się na tę produkcję. Gdyby jednak było inaczej – pamiętajcie, w chwilach kryzysu po prostu zamknijcie oczy i dobrze się bawcie! 😉


logo-app
Bypass Labyrinth
Suren Gabrielyan
0   
qrcode-app