Bridge Constructor Playground – czas pobawić się w konstruktora mostów

0
697

Gry na Androida pozwalają nam pracować wirtualnie w wielu zawodach. Jeśli póki co macie dość wcielania się w postaci kierowców samochodów transportowych czy policjantów, być może zainteresuje Was aplikacja o nazwie Bridge Constructor Playground, która pozwoli Wam sprawdzić się w roli konstruktora mostów.

Zgodnie z tym, co napisałem na samym początku w grze Bridge Constructor Playground mamy okazję budować wirtualne mosty, mające posłużyć jako połączenie dróg rozdzielonych przez rzekę. Jeżeli mieliście już kiedykolwiek do czynienia z tego typu grami, na pewno nie będziecie zawiedzeni tym, co oferuje ta opisywana tutaj.

mosty

Do przejścia mamy w Bridge Constructor Playground ponad 160 wyzwań. W każdym z nich mamy za zadanie zbudować konstrukcję, która utrzyma samochody po niej jeżdżące. Cel nie jest prosty do zrealizowania, bowiem ogranicza nas nie tyle nasza własna wyobraźnia, co budżet, jakim dysponujemy w wirtualnym banku.

Podczas tworzenia mostów musimy zwracać uwagę także na to, ile elementów użyliśmy do danej budowli. Na każdej planszy musimy bowiem zmieścić się w podanym limicie wykorzystanych materiałów. Oczywiście, nie musimy dochodzić do maksymalnej dopuszczalnej liczby. Im mniej uda nam się użyć przedmiotów, tym lepiej dla nas i naszego dorobku punktowego.

mosti1

Gra oferuje nam dwa tryby gry. Oprócz standardowego, gdzie przychodzi nam budować jeden most za drugim, śrubując rekordy, możemy skorzystać też z Kariery, w której zaczynamy jako zwykły budowlaniec, a naszym zadaniem jest zostać najbardziej znanym konstruktorem w historii.

Graficznie Bridge Constructor Playground prezentuje się nie najgorzej. Elementy plansz są kolorowe, ale nie na tyle przesłodzone, by gra nie wyglądała realistycznie. Jeśli chodzi o fizykę użytą w apce, uważam, iż nie można mieć do niej większych zastrzeżeń. Mosty zbudowane zgodnie z pewnymi regułami nigdy się nie psują, a jeśli ktoś liczy tylko na łut szczęścia – na pewno nie będzie mu łatwo bez chociażby kilku minut planowania.


logo-app
Bridge Constructor Playground
Headup Games
1,99 €   
qrcode-app