BraveSmart – innowacyjna metoda budowania domów

0
550

Lubicie gry, w których łączy się ze sobą różne elementy? Cenicie sobie w apkach sporą ilość poziomów do przejścia oraz rozgrywkę wyróżniającą się na tle innych? W takim razie nie powinniście narzekać na to, co oferuje pomysłowa łamigłówka o nazwie BraveSmartktórą pobrać można z Google Play całkowicie za darmo.

BraveSmart mamy okazję pomóc pewnym wirtualnym brodaczom zagospodarować teren, budując wszelkiej maści budynki. Może się wydawać, że jest to przede wszystkim domena gier strategicznych. I przyznam się, że miałem identyczne podejście. Wystarczyło jednak kilkanaście minut spędzonych z produkcją studia FlareGames, bym przekonał się, że również i w łamigłówce taki system sprawdza się doskonale.

12

Każdy level w opisywanej apce to mniejsza bądź większa powierzchnia ziemi do zabudowania, gdzie jak oszalali biegają wspomniani już przeze mnie panowie wyglądający jak rudowłosi bracia świętego Mikołaja. Owi bohaterowie pozostawiają dla nas różnego rodzaju surowce, dzięki którym możemy tworzyć miejscówki.

Trzy kupki desek pozwalają nam na postawienie małej drewnianej altany, które w liczbie co najmniej trzech umożliwiają nam wybudowanie domu z prawdziwego zdarzenia. Ale to – rzecz jasna – jeszcze nie wszystko. Trzy budynki dają nam coś, co na pierwszy rzut oka przypomina kościół, który z kolei daje nam okazję do stworzenia wielkiej miejscówki dla kilku rodzin. Możliwości jest dużo, dużo więcej, ale nie zamierzam Wam za wiele zdradzać. Wiecie, że nie lubię psuć Wam zabawy.

123

Poziomów do ukończenia jest całkiem sporo. Są one umiejscowione w kilku działach, do których dostęp uzyskuje się dzięki zebraniu konkretnej liczby gwiazdek. W przypadku gdy jakiś level ewidentnie nam „nie leży”, nie musimy załamywać rąk. Wystarczy skorzystać z jednego z przygotowanych ulepszaczy – odważnika bądź też funkcji cofania ruchów.

Jeśli lubicie kolorowe efekty wizualne, nie powinniście mieć jakichkolwiek wątpliwości co do tego, że BraveSmart zostało stworzone przez specjalistów w tej dziedzinie. A jeśli do tego lubicie… Szkotów i ich kulturę, muzyczka przypadnie Wam do gustu jak mało która!