Bowling King – wirtualna kręgielnia dla każdego!

0
863

Mobilne gry od Miniclipa podobają mi się z jednego, prostego powodu: dają dużo frajdy i – co najważniejsze – w większości przypadków pozwalają na zabawę w trybie Multiplayer. Jeszcze do niedawna mogłem bawić się godzinami w Soccer Stars od tego producenta, a teraz prawdopodobnie to samo będzie z opisywaną tutaj produkcją Bowling King.

Jeżeli liznęliście w życiu chociaż trochę angielskiego, wiecie już, że Bowling King oferuje wirtualną odmianę kręgli. Co na pewno nie jest dla Was nowością – chodzi w nich o to, by za pomocą specjalnej kuli zbić jak najwięcej „pachołków” znajdujących się na końcu specjalnego toru. Zasady są proste – to prawda. Opisywana produkcja daje nam jednak ogromne możliwości zabawy!

bowling

Bowling King opiera się przede wszystkim na Multiplayerze, ale możemy w niej sprawdzić się również w dziale Challenge, gdzie czekają na nas różnorakie misje. W każdej z nich musimy uważać na przeszkody i zdobywać określoną liczbę punktów. Oczywiście, poza satysfakcją uzyskujemy też EXP, który ma wpływ na posiadany przez nas poziom doświadczenia.

Wróćmy jednak do meczów wieloosobowych. W Bowling King znajduje się kilka wirtualnych miejscówek, w których walczymy z innymi graczami o pulę nagród w postaci żetonów. Im większa możliwa wygrana, tym pokaźniejsze wpisowe. Tylko od nas zatem zależy czy postanowimy ryzykować, czy zechcemy nieco bardziej ostrożnie wspinać się po szczeblach sportowej kariery.

Zaznaczenie_001

Pojedynki z graczami z całą pewnością sprawią, że zabijecie nudę przez tak długi czas, jak tylko będziecie chcieli. A jeżeli po pewnym czasie stwierdzicie, że to dla Was za mało, będziecie mogli wziąć udział w jednym z wielu internetowych turniejów. Wygrane – rzecz jasna – są w nich bardzo wysokie, ale i droga do ostatecznego sukcesu nie jest najłatwiejsza.

Jak prezentuje się grafika w Bowling King widzicie na screenach. Moim zdaniem, nie ma się do czego przyczepić. Co do sterowania, wydaje mi się, że jest jak najbardziej w porządku. Fajnie, że wykorzystuje się w nim również akcelerometr, gdyż od pewnego czasu ewidentnie zaczyna się o nim zapominać.