BetMob – obstawianie meczów dla zabawy

0
1642

Władze naszego kraju nie patrzą przychylnie na obstawianie wyników meczów. Nie będę wypowiadał się, co o tym sądzę, bo nie ma to w tym momencie najmniejszego znaczenia. Chcę jednak, abyście wiedzieli, że również bawiąc się wirtualną kasą można się przekoanć, czy jest się dobrym typerem. Wystarczy do tego gra BetMob.

BetMob to proste narzędzie, w którym nie ma miejsca na niepotrzebne funkcje, wizualne „ochy i achy” oraz temu podobne. Pierwsze uruchomienie apki od razu daje nam do zrozumienia, że nie będziemy spędzać w niej wiele czasu. Bo jest to raczej gra, jaką odwiedza się raz czy dwa razy dziennie, a nie non stop.

bet

Jedyny krok wstępy, jaki musimy uczynić, by wejść do BetMob, to podanie swojego wieku, a dokładniej mówiąc – przedziału wiekowego. Jeżeli automat – niczym bramkarz w nocnym klubie – stwierdzi, że jesteśmy na tyle dojrzali, by bawić się w wirtualne obstawianie, naszym oczom ukazuje się ekran początkowy. Bardzo skromny, jak na dzisiejsze realia.

BetMob możemy poruszać się albo korzystając z Facebooka, albo z konta w Google +. Co prawda, nie jest to wymagane, ale trzeba nadmienić, że gra została stworzona po to, byśmy mogli sprawdzić się w rywalizacji ze znajomymi, a tych, jak się pewnie domyślacie, ciężko znaleźć bez pomocy jakiegoś portalu społecznościowego.

bet1

Aplikacja oferuje w zasadzie tylko dwie zakładki. W jednej główkujemy, czyli obstawiamy, natomiast w drugiej patrzymy na rezultaty pracy, a więc przyglądamy się rankingom. Tabele podzielone są na globalne i te związane tylko ze znajomymi, dzięki czemu łatwo sprawdzić, kto jest najlepszym typerem z naszego najbliższego otoczenia.

Do samego stawiania zakładów nie miałbym najmniejszych zastrzeżeń, gdyby nie ostatnia aktualizacja. Jeszcze niedawno w BetMob dostawało się raz na tydzień wirtualne monety i wystarczyło wybrać mecze z konkretnego dnia tygodnia, aby mieć szansę na powiększenie lub pomniejszenie konta pieniężnego. Teraz – niestety – zamiast meczów mamy tylko informację o tym, że takowych w ogóle nie ma. I cóż możemy zrobić. Pozostaje czekać nam na naprawienie tego błędu.

Nawiasem mówiąc, przydałoby się także zrobić coś z wyglądem apki. Jest to – co prawda – proste narzędzie, ale zdecydowanie mogłoby lepiej się prezentować.