Best Fiends Forever to gra zręcznościowa, która potrafi porządnie zawrócić nam w głowie. Głównymi bohaterami apki są ślimaki, które stają na drodze do zagłębienia się w w jaskini, stając jak przysłowiowe słupy na samym środku przejścia.

fef

Gracz ma za zadanie pacanie w ślimaki pojawiające się na ekranie. Akcja toczy się na różnych planszach, z czego przynajmniej początek zdecydowanie należy do wnętrza jaskini. Wychodzące co i rusz ślimaki stają nam na drodze do odkrywania dalszych części świata. Dotykając ekranu, unicestwiamy te obślizgłe stworki i podróżujemy dalej, zbierając przy okazji przydatne monety.

Pieniądze mogą posłużyć między innymi do ulepszenia naszej siły uderzenia, czy prędkości zarabiania monet. Co jakiś czas naszym oczom ukazują się ślimaki – mutanty. One potrzebują większej ilości ciosów – to swego rodzaju bossy, których zabicie zazwyczaj wiąże się z przejściem do kolejnej części zabawy.

best-fiends-forever-aplikacje-android-w-google-play

Kilka minut po rozpoczęciu gry, mamy szansę na otwarcie skrzynki, w której znajduje się istota wyjątkowo ułatwiająca nam życie – Temper, który automatycznie atakuje przeciwników, zadając im 15 obrażeń. To kumpel, którego doceniamy szczególnie w produkcjach tego typu – daje odpocząć naszym obolałym od pacania palcom 😉

Jeżeli jeszcze nie testowaliście Best Fiends Forever, szybko nadróbcie zaległości – graficznie i dźwiękowo jest genialnie. Wpadajcie do AppStore i Google Play i bawcie się dobrze 🙂