Beach Buggy Blitz – przejażdżka dżipem po plaży [VIDEO]

1
605

Marzyliście kiedyś o tym, by przemierzać plaże na Hawajach albo w innym egzotycznym miejscu fajnym, szybkim samochodem typu dżip? Ja też i udało mi się owo marzenie spełnić. Szybki urlopik? Nic z tych rzeczy. Po prostu zajrzałem do Google Play i pobrałem samochodówkę o nazwie Beach Buggy Blitz.

W grze Beach Buggy Blitz mamy okazję wcielić się w postać śmiesznie wyglądającego chłopczyka z rozczochraną fryzurą, który na wspomnianym już samochodzie stara się przejechać wzdłuż oceanu jak najdłuższy dystans. Ten, kto miał okazję – nawet i terenówką – przemieszać się po piaszczystym terenie wie z pewnością, że nie jest to proste. Nie będzie więc pewnie myślał, że opisywana gra jest nieskomplikowana jak obsługa chińskiej mikrofalówki.

blitz

Rozgrywka w apce działa na zasadzie popularnych swego czasu endless runnerów. Co to oznacza? Ano to, że możemy w niej jeździć samochodem tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie. Liczy się przede wszystkim uzyskanie jak najlepszego rezultatu punktowego, a bardziej dystansowego. Tutaj jednak naszym bezpośrednim wrogiem nie są przedmioty znajdujące się na planszy, a goniący nas czas. Na szczęście, z każdą „przeszkadzajką” można sobie poradzić. W tym przypadku, dostając się do punktów oznaczonych stoperem.

W trakcie naszej przejażdżki samochodem po wirtualnej planszy możemy zbierać złote monety. Możemy wydawać je na wiele sposobów. Jeśli tylko chcemy, kupujemy ulepszenia, nowe pojazdy (nie tylko terenowe!) bądź głównych bohaterów. Nie zabrakło też opcji pozwalającej nam na przemalowanie własnej fury.

blitz1

Beach Buggy Blitz każe nam skupiać się nie tylko na śrubowaniu własnych rekordów, lecz także i wykonywaniu zadań pobocznych. Tych mamy całe mnóstwo, tak więc na nudę na pewno narzekać nie można. Szczególnie, jeśli samochodówki są czymś, za czym przepadamy.

Wizualnie produkcja studia Vector Unit prezentuje się nie najgorzej. W takich grach liczy się przede wszystkim możliwość miłego spędzenia kilku minut. Jeśli chodzi o dźwięki… tym razem pisać nie będę. Na dole możecie obejrzeć moje zmagania z grą w postaci materiału video. Dzięki temu będziecie mieli okazję przekonać się, jak brzmią efekty dźwiękowe zastosowane w apce. Z góry przepraszam za słabą jazdę – denerwowałem się pierwszym filmikiem 🙂logo-app
Beach Buggy Blitz
Vector Unit
0   
qrcode-app