Battle Buzz – zmutowane owady na nudne popołudnia

0
467

Battle Buzz to gra, która pojawiła się w Google Play na początku czerwca. Jak można łatwo zauważyć, w Google Play znalazła masę fanów. Przetestowałam produkcję i zdecydowałam podzielić się z Wami moimi odczuciami 🙂

Opisywana apka w sklepie została zakwalifikowana do gier akcji. W mojej opinii jest to typowa zręcznościówka, która wymaga od nas szybkiej reakcji, mocnych nerwów i dobrej taktyki.

Battle Buzz – Aplikacje Android w Google Play

Walka dobra ze złem to w tym przypadku bitwa pomiędzy pszczołami, a zmutowanymi owadami. My, jako delikatne, chociaż uzbrojone pszczółki, staramy się załatwić jak największą ilość rywali, korzystając z różnego rodzaju broni. Sami posiadamy kilka rodzajów – pistolety, łapki na muchy,  czy karabiny. Wspomagamy się także bombami i innymi ładunkami wybuchowymi.

Podczas zabawy przechodzimy przez kolejne poziomy bez przerwania rozgrywki. Przegrywamy wtedy, gdy nasze pszczoły tracą życie. W trakcie zabawy wypełniamy misje, dzięki czemu możemy zdobywać miód – wirtualną walutę.

ss

Osoby lubiące połączenie z portalami społecznościowymi mogą odetchnąć z ulgą, bowiem Facebook w Battle Buzz jest praktycznie wszędzie i za różne akcje z nim związane dostajemy bonusy.

Co powiecie na to, by od dziś, zamiast nudzić się w kibelku, zacząć wybijać ohydne owady? 🙂