Batman & The Flash: Hero Run – dogonić i zniszczyć Jokera!

0
672

W Google Play pojawiła się kilka dni temu nowa produkcja z bohaterami komiksów w rolach głównych. Batman & The Flash: Hero Run to propozycja skierowana głównie do osób, które przepadają za historiami o Człowieku Nietoperzu oraz superszybkim i ubranym w obcisłe wdzianko Flashu. Niewykluczone jednak, że przypadnie do gustu również i tym, którzy nigdy nie mieli do czynienia z żadną z tych postaci, natomiast zjedli zęby na hicie Temple Run.

Akcja gry Batman & The Flash: Hero Run rozgrywa się w opanowywanym przez Jokera mieście Gotham City. Tutaj mamy okazję jednak kierować tylko i wyłącznie Batmanem bądź też Catwoman. Jeśli natomiast zdecydujemy się na skorzystanie z usług Flasha, będziemy poruszać się po wirtualnej dżungli pełnej wrogo nastawionych do nas goryli.

bat

Graliście w runnery, więc prawdopodobnie dobrze wiecie, co takiego przychodzi nam robić w opisywanej grze. Wszystko sprowadza się w niej do biegania przed siebie głównym bohaterem, skakania, ślizgania się i – oczywiście – zbierania monet. Żeby superbohater nie uchodził za uciekiniera od problemów, autorzy Batman & The Flash: Hero Run postanowili wyposażyć go w szereg mocy oraz broni.

Podczas joggingu możemy zbierać power-upy, które ułatwiają nam pokonywanie kolejnych metrów. Wśród wspomnianych ulepszaczy znalazło się miejsce dla pola ochronnego, sprintu oraz magnesu. Każdy z tych parametrów możemy modyfikować, tak aby był jeszcze skuteczniejszy. Warto także wspomnieć o tym, iż autorzy gry zdecydowali się na stworzenie szeregu wirtualnych broni unikalnych dla poszczególnych bohaterów.

bat1

 Sterowanie oparte na pionowych i poziomych gestach doskonale znacie, więc nie ma sensu o nim wspominać. Myślę również, że chociaż raz mieliście do czynienia z mikropłatności, także i o nich w kwestii Batman & The Flash: Hero Run nie muszę nic więcej pisać poza tym, że są i starają się od nas wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy.

Fajnie, że w opisywanej grze zdecydowano się na stworzenie systemu kart, dzięki którym możemy otrzymywać nowe postaci oraz umiejętności. Niestety, reszta aż tak się już nie wyróżnia na tle innych runnerów, by można było ją pochwalić. Moim zdaniem, tyczy się to również dość słabej grafiki oraz dźwięków monotonnych jak radiowe hity.