Balloon FRVR – czy uda Ci się pokonać trasę bez dotykania drutu?

0
572

Kojarzycie zabawę, w której gracz ma za zadanie prowadzenie obręczy wzdłuż drutu bez możliwości dotknięcia go? W Balloon FRVR zamiast obręczy znajdziemy balon, natomiast drut kolczasty pozostaje na swoim miejscu 🙂

Może się wydawać, że nie potrzeba szczególnych umiejętności do osiągnięcia dobrego wyniku w opisywanej aplikacji. W ten sposób myśląc, nie dojdziemy daleko. Żeby dobrze poradzić sobie z kolcami, należy przede wszystkim wykazać się cierpliwością. Drugą umiejętnością, która jest mocno punktowana, jest zręczność.

Do wyboru mamy (okej – w zasadzie nie mamy) kilka kolorów jednego rodzaju podłużnego balona. Ów balon zawinięto w taki sposób, by stanowił swego rodzaju obręcz z umieszczonym wewnątrz drucikiem.

Obiektem sterujemy poprzez dotyk ekranu. Jedyne na co mamy wpływ, to moment podnoszenia się balona, bądź jego opadania – zależnie od tego, jak ułożony jest dany element drutu.

Gra jest przyjemna, lecz w mojej opinii zdecydowanie nie sprawdzi się na dłuższe dystanse. Najlepiej będzie z niej korzystać w toaletowych czterech kątach 🙂

Pobierz w Google Play.