Bag It! – sztuka pakowania zakupów

1
618

Pakowanie artykułów spożywczych do toreb jest nie lada wyzwaniem. Gdy mamy tylko dwie, trzy rzeczy – żaden problem. Jeśli jednak zakupy są pokaźnych rozmiarów, a do tego należy zwracać uwagę na delikatną materię niektórych z nich – robi się ciężko. Jeśli chcecie potrenować pakowanie zakupów, zanim przyjdzie Wam stłuc nieco jajek – zagrajcie w Bag It!

Produkcja Bag It! to mobilna łamigłówka, gdzie stoi przed nami jedno stosunkowo proste zadanie – musimy zmieścić do papierowej torby wszystkie wirtualne artykuły występujące na danej planszy. Jak już informowałem, trudność nie polega tylko na tym, że przedmiot do trzymania zakupionych rzeczy jest mały. Pies pogrzebany jest w tym, że występujące w grze elementy to nie tylko odporne na zgniecenia puszki, lecz również opakowania z jajkami, które – jak nietrudno się domyślić – nie znoszą najlepiej kontaktu ze swoimi spożywczymi przyjaciółmi.

bagit

Na każdej planszy mamy do dyspozycji inną ilość produktów. Niekiedy mamy ich tylko kilka, czasem dużo, dużo więcej. Na samym początku wszystkie rzeczy odwrócone są w dobrą stronę, później pojawiać się zaczynają także takie, które trzeba odwrócić w odpowiednią stronę. Oczywiście, nie jest to jedyna przeszkadzajka, która utrudnia nam należyte wykonanie zadania.

Etapy maksymalnie można ukończyć na trzy gwiazdki. Jeśli jakiś z naszych „podopiecznych” zostanie w torbie zniszczony – otrzymujemy mniejszą ilość punktów. Osiągnięte rezultaty są bardzo ważne. Dzięki nim możemy odblokowywać kolejne rozdziały, czyli mówiąc inaczej – paczki z następnymi levelami.

bagit1

Bag It do wykonania są też zadania poboczne. Ich ilość jest całkiem spora, tak więc na pewno nudzić się nie będziecie. Niestety, darmowa wersja apki (płatna kosztuje nieco ponad 6 złotych) wiąże się z pewnymi ograniczeniami. I nie chodzi tu tylko o poziomy, lecz także o komfort gry, który wraz z reklamami nie do końca się lubi.


logo-app
Bag It! FREE
Hidden Variable Studios
0   
qrcode-app