Arctic Cat Snowmobile Racing – śniegu po kolana, a taka nuda!

0
462

Nie można w tym sezonie narzekać na śnieg, bo po prostu go nie ma. Zbliża się za to kalendarzowa wiosna, dlatego można pomału przygotowywać się do jazdy na rolkach, a nie na nartach. Urodzeni śniegomaniacy, którzy nie są zadowoleni z takiego biegu wydarzeń, mogą pobrać na smartfony Arctic Cat Snowmobile Racing. Niech jednak nie liczą na coś porywającego!

Arctic Cat Snowmobile Racing przyjdzie Wam szaleć na skuterze śnieżnym. Siądziecie za jego sterami, a później będziecie uderzać w bałwany, stogi siana, a do tego będziecie skakać jak głupi po różnych pagórkach. Zabawa wydaje się przednia, no nie? Niestety, opisywana produkcja oferuje bardzo niewiele świeżych pomysłów, przez co nudzi się wyjątkowo szybko.

art

Dzięki prostemu sterowaniu bardzo łatwo załapać podstawy i dowiedzieć się zarówno tego w jaki sposób skakać, jak i wykonywać przeróżne tricki. Prawidłowe pokonywanie przeciwności losu oraz wykonywanie kombinacyjnych sztuczek umożliwia nam zdobywanie osiągnięć i zarabianie wirtualnych pieniędzy.

Jeśli chodzi o monety, potrafią naprawdę sporo. Możemy dzięki nim nie tylko kupować nowe skutery albo ulepszać te już przez nas posiadane, lecz również dostajemy okazję do odblokowywania postaci i nowych tras. Dodatków jest zadowalająco dużo – to trzeba przyznać. Szkoda tylko, że sama rozgrywka oferowana w Arctic Cat Snowmobile Racing to nic innego, jak kolejna zabawa polegająca na biciu rekordów.

Mój telefon do testów nie jest pierwszej młodości, ale instaluję na nim naprawdę wymagające tytuły, które rzadko kiedy odmawiają posłuszeństwa. Niestety, Arctic Cat Snowmobile Racing okazało się zbyt wymagające. Podczas szybkiej jazdy skuterem przycinki, dłuższe zawieszenia i tak dalej były na porządku dziennym. Chyba nie muszę pisać, jak bardzo było to deprymujące i mało komfortowe. Trzeba przecież mieć na uwadze, że dzieło studia Concrete Software nie jest nowoczesnym wynalazkiem dla posiadaczy flagowców z najwyższej półki.

No i jeszcze słówko o grafice – gra z tego wpisu na pewno pod tym względem nie przypadnie Wam do gustu. Nie ma w niej niczego, co można by było chwalić bez końca. Ot, taki przeciętny runner z przeciętnym wyglądem.