Amateur Surgeon 4 – wciel się w rolę zakręconego doktorka

0
686

Zawsze marzyłam o tym, by zostać lekarzem. Życie to wszystko zweryfikowało i stało się zupełnie inaczej – wcale nie gorzej! :P. Niemniej jednak do tego fachu mam ogromny sentyment i jak tylko mam szansę na zabawę w operacje, czy ,,doktorka”, chętnie podejmuję wyzwanie. Jeżeli tematy medyczne są Wam bliskie, weźcie udział w… operacji!

amateur-surgeon-4-aplikacje-android-w-google-play

Amateur Surgeon 4 mamy do przeprowadzenia aż 100 zabiegów. Każdy jest inny i charakteryzuje się innym stopniem trudności. Co więcej – nasz pacjent jest w zasadzie na granicy życia i śmierci i mamy ograniczoną ilość czasu na wyleczenie. Musimy zwracać uwagę także na wskaźnik pulsu.

Wśród narzędzi, którymi dysponujemy, znajdziemy: strzykawki, amatorki nóż (chyba nawet do pizzy? 😀 ), zapalniczkę, zszywacz i tym podobne. Trzeba przyznać, że narzędzia są dość amatorskie i mało humanitarne, ale czego nie robi się dla wyzdrowienia!

thsrhsrhe

Grafika i oprawa dźwiękowa aplikacji jest bardzo przyjemna. Nie mogę się przyczepić. Zabawa jest przednia, człowiek czuje oddech na swoich plecach gdy skupia się na zadaniu a to właśnie składa się na dynamikę. Wielki plus za pomysł i realizację. Dla mnie gra była czystą przyjemnością i z pewnością do niej wrócę 🙂