aa – wbijaj szpile i dobrze się przy tym baw!

0
1510

Obecność gry aa wśród najlepszych produkcji na Androida była dla mnie zaskoczeniem. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że pod taką niecodzienną, ale jednocześnie sprytną, nazwą kryje się coś więcej, niż nudna zabawa. Cóż, jak zapewne wiecie – życie lubi płatać figle i miło nas zaskakiwać.

Kiedy zobaczyłem, co takiego oferuje produkcja aa, myślałem, że to jakiś żart. W końcu co może być ciekawego we wbijaniu wirtualnych szpilek w mobilną kulę? Pomyślałem jednak, że nie mogę skazywać gry na porażkę tylko dlatego, że nie zrobiło na mnie wrażenia kilka pierwszych leveli. Z perspektywy czasu dziękuję samemu sobie, że nie zrezygnowałem ze spędzania czasu z tą aplikacją.

aa

Kilka chwil wcześniej zdradziłem Wam, co takiego przychodzi nam robić w aa. Oczywiście, to jeszcze nie wszystko, o czym warto napisać. Bo choć w grze – faktycznie – sprawa polega na umieszczaniu swego rodzaju szpilek w czarnej kuli, różnorodność wyzwań jest więcej niż porażająca.

Na samym początku możemy wbijać cienkie kreseczki dosłownie wszędzie, bo na naszej drodze nie stoi zbyt wiele przeszkód. Później sprawa się bardziej komplikuje, a wszystko dlatego, że do włożenia mamy coraz więcej elementów, a fundamentalna zasada aa mówi, że główki szpilek pod żadnym pozorem nie mogę się ze sobą zderzyć.

aa1

Sama liczba przedmiotów do umieszczenia to nie jedyna trudność w aa. Trzeba nadmienić, że kółko, które non-stop jest przez nas kaleczone, kręci się w różnych kierunkach i to z mniejszą bądź większą prędkością. Po pewnym czasie do naszych wrogów numer jeden dołącza także nagłe zatrzymywanie i tym podobne. Mówiąc inaczej, nie jest łatwo.

Opisywana produkcja jest równie nieskomplikowana co jej tytuł. Zmierzam – rzecz jasna – do tego, że nie mamy w niej ani dodatków w postaci nowych bohaterów, ani też różnych podobnych urozmaiceń. Czy to dobrze, czy nie? Moim zdaniem, raczej to pierwsze. Po prostu aa to genialna w swojej prostocie aplikacja. I nic więcej nie trzeba dodawać, bo kto chce ją sprawdzić, może zrobić to już teraz.