3D Bowling – kręgle w telefonie, a oszczędności, pyk, na konto!

0
624

Wynajęcie na godzinę toru w kręgielni nie należy do najtańszych wydatków. Jeżeli Wasz domowy budżet jest ograniczony na tyle, że na tego typu zabawy nie możecie sobie pozwolić, mam dla Was proste rozwiązanie – pobierzcie na swojego smartfona z Androidem apkę o nazwie 3D Bowling, która uważana jest za najlepszą tego typu bezpłatną grę w Google Play.

 

3D Bowling pozwala nam zagrać w kręgle na wirtualnym torze. Apka oferuje nam dwa tryby gry. Umożliwia nam spróbowanie swoich sił w rozgrywce jedno- bądź dwuosobowej. Co najważniejsze, z tej drugiej skorzystać możemy na jednym urządzeniu, tak więc nie potrzeba jest połączenia z internetem czy aktywowanego bluetootha.

bow1

Do naszej dyspozycji oddano w grze osiem typów miejscówek, w których mamy okazję rozegrać jedną bądź więcej rund w kręgle. Zdecydować się możemy na rozgrywkę, między innymi, na torze tradycyjnym, ulicznym, halloweenowym, trawiastym, a nawet bajkowym, gdzie na porządku dziennym są różowe jednorożce i cukierkowo wyglądające zamki.

Każdy plac gry charakteryzuje się nie tylko otoczeniem, lecz również kulami, z których możemy w nim skorzystać. Osobiście najbardziej podobają mi się te halloweenowe, gdzie możemy zdecydować się na chociażby kolisty przedmiot o wyglądzie gałki ocznej czy dyni.

bow2

 

Grafika w 3D Bowling nie imponuje. Od samego początku widać w niej niepożądane piksele i inne elementy, które nie świadczą najlepiej o grze. Ma to jednak także swoje plusy. Dzięki temu apka działa na wszystkich urządzeniach, nawet takich, które nie należą do najdroższych.

Jeśli chodzi o sterowanie, wszystko sprowadza się tutaj do przesuwania palcem po ekranie. Możemy ustalić gdzie kula ma lecieć oraz z jaką prędkością. Uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Na pewno lepsze od wykorzystywania zielono-czerwonych wskaźników i jednego przycisku odpowiadającego za akcję.

3D Bowling pobrać można z Google Play za darmo. Dla tych, co lubią od czasu do czasu pograć w kręgle, lecz nie mają na to zbyt wielu pieniędzy albo – ekhm… – nie mają co robić w kibelku: pozycja obowiązkowa!


logo-app
3D Bowling
Italy Games
0   
qrcode-app