360 Degree – zakręci Wam się w głowie, ale warto!

0
494

360 Degree to gra, która sprawi, że będziecie zakręceni do granic możliwości. Nie oznacza to jednak, że nie warto się nią interesować. Odwiedźcie Google Play i po nią sięgnięcie, a przekonacie się, iż mam rację. Aha, nie musicie mi dziękować. Szukanie fajnych produkcji to moje zadanie, więc po prostu bawcie się dobrze!

Gracz stoi w 360 Degree przed pozornie łatwym zadaniem. Musi operować figurą, w której porusza się wirtualna piłeczka, zbierać diamenty oraz unikać kolców. Im więcej błyskotek uda się uzyskać podczas jednej rundy, tym lepiej, gdyż to właśnie ich ilość brana jest pod uwagę w rankingu wyników.

degre

Podczas gry dotykamy prawej oraz lewej części ekranu. Każda nasza aktywność sprawia, że koło lub inny dostępny kształt zaczyna zmieniać swoje ustawienie, powodując zmianę kierunku poruszania się piłeczki. Co do tej ostatniej, na początku jest ona cała czarna, ale po zebraniu określonej liczby rubinów, możemy to w bardzo łatwy sposób zmienić.

Chociaż niebieskie diamenty zbierane w każdej planszy wydają się cenne, tylko te w kolorze czerwonym są środkiem płatniczym, za który możemy nabywać nowe poziomy oraz inne dodatki. Niestety, muszę Was zmartwić – zdobycie wirtualnej waluty nie jest wcale proste, ponieważ robimy to tylko w specjalnych Bonus Levelach.

degre1

Miłośnicy minimalizmu dostrzegą w oprawie graficznej 360 Degree wiele zalet. Jeżeli zatem w wolnych chwilach spędzacie sporo czasu przy produkcjach Ketchappa lub im podobnych, na pewno i ta propozycja (chociaż od zupełnie innych twórców) przypadnie Wam do gustu i zachwyci odpowiednie zmysły.

Obecnie niemal każdy androidowy gracz korzysta z Google Play Games. Jeżeli jednak zainstalujecie 360 Degree i nie zdążycie połączyć jej ze wspomnianą usługą, musicie przygotować się na męczarnie. A wszystko przez ciągle wyświetlające się komunikaty, których po prostu za żadne skarby świata nie da się wyłączyć. Jakby tego było mało, czasem przypadkowo przyjdzie nam dotknąć reklamę, co – jak pewnie wiecie – jest dosyć wkurzające. Na szczęście, to już wszystkie wady. Można by – co prawda – napisać jeszcze o mikropłatnościach, ale nie ma to raczej większego sensu. Dlaczego? Bo po prostu nie są one tutaj wybitnie istotne.