3-2-1 BOOM – macie ochotę coś zniszczyć?

0
481

Zainstalowanie na telefonie gierki 3-2-1 BOOM jest uzasadnione w wielu przypadkach. Przede wszystkim wtedy, gdy nachodzi nas ochota, by coś zniszczyć, ale szkoda nam mebli w mieszkaniu. Oczywiście, to tylko przykład. Nawet jeśli jesteście spokojni, wspomniana produkcja może Wam się przydać. Ot, chociażby do nauki… praw fizyki.

Słyszeliście kiedyś o panach, którzy zawodowo zajmują się burzeniem? Może wydawać się to wyjątkowo fajnym zajęciem, ale prawda jest taka, że takie „bombardowanie” to wielka odpowiedzialność oraz sztuka, jakiej uczy się przez wiele, wiele lat. Zresztą, co tu dużo pisać, wystarczy pobrać 3-2-1 BOOM, by samemu się o tym przekonać.

Akcja gierki rozgrywa się w wielu miastach całego świata, jednak nie macie co spodziewać się tutaj pięknej grafiki czy wyjątkowo realistycznych dźwięków. Mówiąc szczerze, 3-2-1 BOOM pod względem czysto audiowizualnym w ogóle mi się nie spodobało. Na szczęście, w mobilnej rozrywce liczy się głównie dobra zabawa, a tej tu nie brakuje.

W levelach, które zostały dla nas przygotowane, musimy dokonać kontrolowanych wybuchów w taki sposób, by dana konstrukcja (a raczej to, co z niej zostanie) znalazła się poniżej poziomu zaznaczonego na ekranie cieniutką linią. To jeszcze – rzecz jasna – nie wszystko. W większości plansz trzeba również zwracać baczną uwagę na to, aby żaden element nie upadł na obszar znajdujący się obok niszczonej przez nas budowli. I co – nadal uważacie, że wszystko w 3-2-1 BOOM jest szybkie, proste i przyjemne?

Podczas wykonywania zadań skorzystać możemy z dwóch rodzajów ładunków wybuchowych. Ten efektywniejszy uważany jest za coś „super ekstra”, tak więc jego wykupienie wiąże się z wydaniem prawdziwych pieniędzy. Ale spokojnie – bez mikropłatności bez problemu można sobie dać radę. Macie moje słowo.

Liczba wyzwań przygotowanych dla nas w 3-2-1 BOOM jest więcej niż zadowalająca. Wydaje mi się, że trzysta czy dwieście leveli byłoby lekką przesadą, a tak jest naprawdę w sam raz. Szkoda tylko, że wirtualne budynki nie są tutaj nieco bardziej złożone, a ich rozwalenie nie wymaga nieco bardziej zaawansowanych działań.