2 Player Reactor – idealna aplikacja na dwuosobowe spotkanie

0
736

Szukacie gry, która będzie w stanie zapewnić Wam i jednemu z Waszych znajomych rozrywkę na co najmniej kilkanaście minut? Możecie przerwać poszukiwania. 2 Player Reactor to jedna z najpopularniejszych gier na Androida, która skupia się na rozgrywce wieloosobowej i jest świetnym narzędziem zarówno dla nudzących się w szkole uczniów, jak i nudziarzy, którzy nie potrafią zainteresować niczym drugiej osoby.

2 Player Reactor to zbiór kilkunastu mini zabaw, w które możemy pograć z wybraną przez nas osobą na jednym urządzeniu. Mimo że wygląd produkcji nie jest zachęcający, opinie Androidowców i wysokie miejsca w rankingach mówią same za siebie – nie można obok tej gry przejść obojętnie.

reactor1

Apka oferuje nam gry o przeróżnej tematyce i sprawdzające nasze umiejętności z różnych dziedzin. W jednej – musimy wykazać się refleksem, naciskając na przycisk szybciej od przeciwnika, w innej musimy popisać się znajomością stolic, a w jeszcze innej – spostrzegawczością. I choć żadna z zabaw nie wydaje się specjalnie skomplikowana – aby wygrywać z każdym będziecie musieli sporo czasu poświęcić na trening.

Autorzy 2 Player Reactor przy wyborze gier dali nam pełną swobodę. Sami decydujemy o tym, ile punktów da w pojedynku zwycięstwo, a także wybieramy typ rozgrywek, które mają występować w naszym dwuosobowym meczu. Oczywiście, opcja wyboru nie jest jednorazowa. Możemy wszystkie opcje zmieniać przed każdym nowym wyzwaniem.

reactor

Jak wygląda 2 Player Reactor widzicie najlepiej na screenach. Tło produkcji jest czarne jak noc, a występujące w niej elementy nie charakteryzują się doskonałością. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż apka potrafi zapewnić nam oraz naszym znajomym zabawę przez naprawdę długi czas. I właśnie dlatego warto ją pobrać z Google Play. Szczególnie, że jest całkowicie darmowa.


logo-app
2 Player Reactor
cool cherry trees
0   
qrcode-app