This War of Mine – nowa gra wojenna od polskiego 11Bit [VIDEO]

0
847

Warszawskie studio 11Bit, które stoi za produkcją takich hitów jak Anomaly 2, Sleepwalker’s Journey czy Funky Smugglers, zapowiedziało wczoraj wypuszczenie na rynek kolejnej apki. Tym razem Polacy postanowili opublikować w Google Play grę wojenną, gdzie będziemy mieli okazję… wcielić się w postać cywila.

Krótki materiał video, który jest pierwszą zapowiedzią gry o nazwie This War of Mine, nie pokazuje nam jakichkolwiek elementów rozgrywki. Możemy jednak domyślać się, że w grze głównym bohaterem nie będzie żołnierz walczący na froncie, a przeciętny mężczyzna, który stara się przetrwać w niebezpiecznym świecie, chroniąc swoją rodzinę.

war

Kolejna produkcja 11Bit będzie opierała się na trybie survival. W ciągu dnia będziemy musieli tutaj ukrywać się w zmodyfikowanych przez siebie kryjówkach, natomiast w nocy – starać się zdobywać pożywienie oraz inne niezbędne do życia przedmioty. Wszystko po to, by uchronić się przed bronią snajperów, zgodnie z zasadą: na wojnie nie ma dobrych, ani złych decyzji – liczy się tylko przetrwanie.

Prawdopodobnie w This War of Mine liczyć się będzie nie tylko spryt, lecz również odpowiednia strategia, która pozwoli nam zrealizować zamierzony cel. Wkrótce powinno pojawić się więcej szczegółów na temat gry. Póki co można jedynie gdybać.

Kiedy będzie miała miejsce premiera najnowszego dzieła 11Bit? Na chwilę obecną tego nie wiadomo.  Pewne jest tylko to, że odbędzie się w tym roku, a gra dostępna będzie zarówno na platformy mobilne, jak i tradycyjne PC-ty.

Jak sądzicie, będzie kolejny androidowy hit „made in Poland”? 🙂